شهدای گمنام




عطرحضور دوشهید گمنام شنبه دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان تایباد را معطر می نماید .

ر ییس دانشگاه آزاد اسلامی تایباد گفت: مراسم تشیع و تدفین دو شهید گمنام، روز شنبه از چهارراه پست تا شهرک امام حسین(ع) و دانشگاه آزاد تایباد با حضور مردم مسلمان شهرستان مرزی تایباد، اساتید و دانشجویان انجام می‌شود.
دکتر مجید رضا رضوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در دانشگاه آزاد اسلامی تایباد عنوان کرد: به‌منظور بهره‌مندی مردم ولایت مدار شهرستان مرزی، دانشجویان، اساتید و دست‌اندکاران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تایباد از فضای معنوی عطر شهادت این واحد دانشگاهی در هفته آینده میزبان دو شهید گمنام است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تایباد ضمن اشاره به تدفین این دو شهید گرانقدر در محوطه دانشگاه، عنوان کرد: بنا به آموزه‌های دینی اسلام و تاکید آیات قرآنی سعادت دنیا و آخرت همه ما در پیروی از آرمان و اهداف شهدا و ادامه دادن راه آنان است.

وی ادامه داد: شهدا متعلق به همه مردم ایران اسلامی، بلکه جهان اسلام است، چون این عزیزان برای دفاع از اسلام ناب محمدی(ص)، بسط و گسترش ارزش‌های دینی و اسلامی جانشان را تقدیم کردند، همه ما قدردان زحمات و خدمات این عزیزان هستیم.
دکتر رضوی افزود: مراسم تشیع و تدفین شهدای گرانقدر گمنام، روز شنبه از چهارراه پست تا شهرک امام حسین(ع) و دانشگاه آزاد تایباد با حضور مردم مسلمان شهرستان مرزی تایباد، اساتید و دانشجویان انجام می‌شود.

وی یکی از راه‌های مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان را بهره‌مندی از آرمان و هدف و راه شهدا برشمرد و گفت: یکی از کارهای فرهنگی و معنوی دانشگاه آزاد اسلامی جمع‌آوری زندگینامه و وصایای شهدا است تا پس از تدوین دراختیار دانشجویان، اساتید و مردم عزیز شهرستان قرار گیرد، ضمن اینکه برنامه‌ریزی شده تا به همت اساتید و دانشجویان هر ماه یک مراسم معنوی در کنار مزار این دو شهید گمنام برگزار شود تا از معنویت شهدای عزیز بهره‌مند شویم.

لازم به ذکر است جمعه ۲۷ بهمن‌ماه پیکرهای مطهر شش شهید گمنام به دانشگاه آزاد تایباد، شهرهای مشهدریزه و کاریز شهرستان تایباد منتقل و روز شنبه در هر یک از مکان‌های مذکور دو شهید تدفین می‌شوند.
دراین نشست حاجی صادقی مدیر روابط عمومی وحراست دانشگاه آزاد تایباد هم گفت :
نشست های اجرایی با عوامل فرهنگی ومسوولین نیروی مقاومت بسیج ، فرماندار محترم ، اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، بنیاد شهید وامورایثارگران تایباد، هیات رزمنده گان اسلام ونیروهای فرهنگی شهرستان برای حضورحداکثری مردم درمراسم تشیع وتدفین شهدای گمنام شهرستان تایباد انجام شده است


   1396/11/25 13:09

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )

حسابداری شهریه
حدیث روز